ULUSLARARASI KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Çalışma alanlarında uzmanlaşmış kadrosuyla Uluslararsı taşımacılık hizmeti veren Devnak zamana karşı olan duyarlılığı, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş ve her zaman için müşteri odaklı çalışmalırını sürdürmüştür.

Balkanlar ve Avrupanın tümüne yayılmış olan hizmet haritamızla sonderece kaliteli bir şekilde taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Sorumlu oldukları görev sahalarında gümrük kanunlarınına hakim, bölge dillerini konuşabilen, üstlenmiş olduğumuz misyonun bilincinde olan deneyimli uzman persomelimizle tamamladığımız her görev sonunda saygınlığımızı biraz daha arttırmakta ve müşterilerimiz tarafından tam güven duygusuna ulaşılmaktadır.

Tüm şoförlerimiz ilgili güzergahlarda deneyimli olup söz konusu hatlar üzerinde en az 7-10 yıl arası deneyime sahiptirler. Ve şoförlerimizde ilgili güzergahlar için vizeleri firmamız tarafından temin edilmiş olup, seyir süresinde güzergah üzerinde şoförlerimize vize aldırmayarak zaman kaybını önlemekteyiz.

Tüm taşımalarımız CMR sigortası kapsamında ve araçlarımız EURO5 ve EURO6 normlarına haizdir. 96 ve 100 m3 'lük araçlarımız mevcut olup tüm araçlarımız ADR donanımına sahiptir ve şoförlerimizin de ADR sertifikaları bulunmaktadır.

Tır Ölçüleri Tip Uzunluk   Genişlik Yükseklik  Brüt Hacim 
 Mega Trailer  13,60 m.  2,50 m.  3,00 m.  102 m3
 Optima  13,60 m.  2,50 m.  2,80 m.  96 m3